rel=canonical
Jak dbać o nasze nadruki

Jak dbać o nasze nadruki

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak prawidłowo dbać o produkty z nadrukiem, aby jak najdłużej cieszyły oczy swoim wyglądem? 🤔 W BIZART PLUS znamy na to odpowiedź! Oto kilka kluczowych wskazówek:

- Pranie 🧼: Odwracaj ubrania na lewą stronę przed wrzuceniem do pralki. Wybieraj programy dla delikatnych tkanin i unikaj wysokich temperatur.

- Suszenie 🌞: Unikaj suszenia nadrukowanych ubrań w suszarce bębnowej. Najlepsze będzie naturalne suszenie na powietrzu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

- Prasowanie 🚫🔥: Żelazko? Tak, ale nie bezpośrednio na nadruku! Zawsze prasuj ubranie po lewej stronie lub zabezpiecz nadruk kawałkiem bawełnianej tkaniny.

- Przechowywanie 👕: Składaj ubrania z nadrukiem zamiast je wieszać, aby zapobiec rozciąganiu się materiału i pękaniu nadruku.

Pamiętajcie, że odpowiednia pielęgnacja to klucz do długowieczności Waszych ulubionych koszulek, kamizelek odblaskowych z logo firmy. A jeśli szukacie trwałych i wysokiej jakości nadruków na odzieży roboczej czy gadżetach firmowych, BIZART PLUS jest zawsze do Waszej dyspozycji.

Szukaj