rel=canonical

WSPÓŁPRACA

BIZART PLUS Drukarnia hafciarnia nadruków kraków

Macie drużynę w szkolę: sportową, taneczną, walczącą? Koszulka z logo czy z herbem szkoły?Nie tylko na imprezy miedzyszkolne, ale również na codzień, koszulki z nadrukiem pozwolą na wyróżnienie się i jednoczesne zintegrowanie z drużyną. Z nami w Bizart Plus, możesz mieć pewność, że otrzymasz produkt najwyższej jakości, trwały i estetyczny. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami materiałów i urządzeń, aby zapewnić naszym klientom najlepszą jakość. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty.

Zespoły, szkoły

Jako firma Bizart Plus, jesteśmy dumni z naszej długiej historii współpracy z zespołami muzycznymi i sportowymi. Od samego początku naszej działalności, koszulki z nadrukiem dla zespołów muzycznych i sportowych były naszym głównym produktem. Z czasem nasza oferta ewoluowała i rozszerzyliśmy ją na inne produkty z nadrukiem, ale nasze korzenie pozostają w dostarczaniu wysokiej jakości, oryginalnych koszulek dla zespołów muzycznych i drużyn sportowych.Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam na stworzenie niepowtarzalnych projektów dla każdej drużyny, niezależnie czy jest to zespół muzyczny czy sportowy. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór koszulek, bluzy i innych ubrań, na których możemy wykonać nadruk z logo, nazwą zespołu, hasłem czy innym wybranym przez Państwa wzorem. Nasze nadruki są trwałe i precyzyjne, a my zawsze dbamy o najwyższą jakość naszych produktów. Z nami zespół będzie mógł pokazać swoją jedność i dumę na każdej imprezie czy meczu.r.

Agencje reklamowe

Prowadzisz agencje reklamową ? Szukasz pewnego partnera w zleceniach związanych ze znakowaniem odzieży i gadżetów?  Skontaktuj się z nami.Stały rabat przyznajemy na podstawie „Wpisu do ewidencji” (tj. CEIDG), który należy przesłać na nasz adres e-mail dostępny w zakładce kontakt. Rabaty zależą od częstotliwości i ilości zamówień,Personalizowane długopisy reklamowe w Małopolsce, Gadżety promocyjne dla branży IT, Artykuły biurowe z logo firmy w atrakcyjnych cenach.
Szukaj